Jakie buty dla Panny Młodej?

buty dla Panny Młodej
Oczywiście najważniejszym elementem ślubnego outfitu każdej Panny Młodej jest suknia i to jej wybieranie trwa zwykle nawet kilka miesięcy. Nie zapominajmy jednak o tym, jak istotną kwestią są buty dla Panny Młodej. Wszak musi ono stanowić idealny mariaż piękna i wygody, przecież Panna Młoda musi prezentować się niczym przysłowiowy  milion dolarów, a jednocześnie tańczyć do białego rana ze swoim świeżo upieczonym małżonkiem oraz gośćmi weselnymi.

Warto przymierzać, przymierzać, i jeszcze raz przymierzać!

Poszukiwaniu obuwia na ślub i wesele warto rzecz jasna rozpocząć odpowiednio wcześnie, wszak musi być ono w pełni niezawodne, piękne i wytrzymałe. Oczywiście nie musimy chyba przypominać o tym iż warto pochodzić w nim kilka godzin przez Tym Wielkim Dniem – założenie zupełnie nowych butów może bowiem skutkować otarciami stóp i bolesnymi pęcherzami.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych – najlepszy komis ślubny online!

Czy tylko białe buty dla Panny Młodej?

Na szczęście bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy to każda niemalże Panna Młoda  w naszym kraju miała na sobie w dniu ślubu buty niczym dziewczynka idąca do Pierwszej Komunii. Dziś bowiem ta kwestia prezentuje  się już zupełnie inaczej, pojawia się cały szereg różnorodnych rozwiązań, a buty do ślubu miewają najróżniejsze kroje. Niektóre kobiety wybierają dla siebie klasyczne szpilki, inne natomiast myślą o zastosowaniu kroju balerinek – są  to bowiem buty niezmiernie wygodne. czasami stawia się na koturny, przez co buty do ślubu są znacznie bardziej stabilne. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, panuje tu w dzisiejszych czasach stuprocentową dowolność. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się na przykład buty złote albo srebrne, można także postawić na pudrowy róż, kolor baby blue, szarości, czerwienie czy też beże. I będzie pięknie!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.