Różowe ozdoby naścienne

różowe ozdoby naścienne

Róż jest kolorem niezwykle delikatnym i subtelnym – ten w wydaniu pudrowym rzecz jasna. Intensywny róż natomiast mocno przyciąga nasz ą uwagę. Odcieni tej barwy jest wiele, wszystkie łączy jednak ot, że genialnie komponują się w typowo kobiecych pomieszczeniach. Jakich na przykład ?

Kobieca sypialnia z różem na ścianach!

Typowo kobiece wnętrze sypialniane wręcz domaga się tego typu akcentów. Pracownicy sklepu www.fototap.pl podkreślają bardzo zgodnie, że takie właśnie obrazy , tapety i fototapety rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Ten fakt nie powinien nikogo dziwić szczególnie w okresie, kiedy zbliżamy się do przedwiośnia i metamorfozy pomieszczeń stają się rzeczywistością.

W kobiecej sypialni bardzo ciekawym rozwiązaniem okazują się być motywy florystyczne, a te nierzadko mają w sobie mniejszą bądź większą dawkę różu. Czasami jednak są to zupełnie inne printy, chociażby pełne uroku jednorożce czy flamingi (oba sugerują, że właścicielka tego pomieszczenia to osoba z poczuciem humoru).

Różowe ozdoby naścienne – przedpokój?

Warto wprowadzić elementy różu na ścianach także w przedpokoju, który przez specjalistów z branży aranżacji wnętrz określany jest mianem wnętrza będącego wizytówką całego domu czy mieszkania. Fototapeta z pięknym uroczym motywem okaże się tutaj przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Gabinety piękności? Jak najbardziej!

We wnętrzach związanych z pielęgnacją urody (mamy tu n myśli zarówno salony kosmetyczne, jak i fryzjerskie, SPA czy odnowy biologicznej) jak najbardziej warto wprowadzić tę piękną barwę na ścianach. Nie ukrywajmy, że we zdecydowanej większości przypadków ich klientkami są kobiety, na pewno będą znakomicie czuły się na tego typu przestrzeniach. Różowe ozdoby naścienne? Jak najbardziej na tak!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.